UNVR-EU
UNVR-EU
865,00 KM
1 na zalihi
1 na zalihi
Drinex d.o.o.
43. Drinske brigade br.12E
73000 Goražde, Bosna i Hercegovina
Email: [email protected]
Kontakt. +387 38 240 530
Dostavljanje proizvoda na području BiH se vrši na ugovorenu adresu uz napomenu da troškove poštarine snosi kupac, a koji će biti jasno naznačeni i odvojeni od cijene artikla, ako drugačije ne bude definirano, osim za narudzbe u iznosu preko 200,00KM, u kojem slučaju Prodavač snosi troškove poštarine unutar BiH.
Više detalja na ovdje
Način plaćanja pouzećem: ova opcija vam omogućava da izvršite plaćanje nakon što vam roba bude dostavljena na adresu. Plaćanje vršite direktno Dostavljaču robe ili ovlaštenom dostavljaču koji vam izdaje potvrdu plaćanja i uručuje proizvod(e) s pratećom dokumentacijom te fiskalni račun. Plaćanje se vrši isključivo u konvertibilnim markama u važećim apoenima valute.
Način plaćanja: jednokratno plaćanje karticama MasterCard, Maestro, Visa, itd.
Tehničke specifikacije
| Proizvođač | Ubiquiti |
|---|---|
| Garancija | 12 mjeseci |
| AC Adapter | 50/60 Hz, Output Voltage: AC 100-240 V Output Power: 100 W |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 14.31 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 5.6075 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 547 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 521 mm |
| EAN Kod | 810010073051 |
| Flash Memorija | 32 GB |
| Form Faktor | 1U Rack-mount |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | -5 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Mrežni Form Faktor | Plug-in-module |
| Napomene O Garanciji | 24 months – for EU |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 5.585 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1 kg |
| Obezbjeđuje Dimenzije Unutrašnjeg Ugradbenog Ležišta | 2.5”/3.5” |
| pa_ram-memorija | 4 GB |
| Pakovanja U Kutiji | 2 |
| Podržani Broj Uređaja | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| SFP+ | 1 |
| Širina Kutije (mm) | 262 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 123 mm |
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Uređaja | Digital Video Recorder |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina Kutije (mm) | 472 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 437 mm |
Opis artikla
UBIQUITI Network Video Recorder, UNVR-EU;
Protect, Access; (1) 10G SFP+ port, (1) GbE RJ45 port; up to 60 HD / 30 2K / 18 4K cameras; (4) 3.5”
drive bays; rack mount (1U); Data protection; Vantage point.
<!–
Ubiquiti Networks designs, manufacturers, and sells innovative broadband
wireless solutions worldwide. The company's products include disruptive outdoor wireless products such
as the Bullet, NanoStation, NanoBridge, and others; which combine industry leading product design built
around internally developed core technologies including the AirOS operating system and Frequency Freedom
technology (100MHz to 10GHz) RF design. As a company which thrives on innovation and the understanding
of customer needs, the products deliver on the price/performance metrics carriers require to build
stronger, faster, and smarter wireless networks.
–>
Povezani proizvodi
UNVR-EU
UNVR-EU
865,00 KM
1 na zalihi
1 na zalihi
Drinex d.o.o.
43. Drinske brigade br.12E
73000 Goražde, Bosna i Hercegovina
Email: [email protected]
Kontakt. +387 38 240 530
Dostavljanje proizvoda na području BiH se vrši na ugovorenu adresu uz napomenu da troškove poštarine snosi kupac, a koji će biti jasno naznačeni i odvojeni od cijene artikla, ako drugačije ne bude definirano, osim za narudzbe u iznosu preko 200,00KM, u kojem slučaju Prodavač snosi troškove poštarine unutar BiH.
Više detalja na ovdje
Način plaćanja pouzećem: ova opcija vam omogućava da izvršite plaćanje nakon što vam roba bude dostavljena na adresu. Plaćanje vršite direktno Dostavljaču robe ili ovlaštenom dostavljaču koji vam izdaje potvrdu plaćanja i uručuje proizvod(e) s pratećom dokumentacijom te fiskalni račun. Plaćanje se vrši isključivo u konvertibilnim markama u važećim apoenima valute.
Način plaćanja: jednokratno plaćanje karticama MasterCard, Maestro, Visa, itd.
Tehničke specifikacije
| Proizvođač | Ubiquiti |
|---|---|
| Garancija | 12 mjeseci |
| AC Adapter | 50/60 Hz, Output Voltage: AC 100-240 V Output Power: 100 W |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 14.31 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 5.6075 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 547 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 521 mm |
| EAN Kod | 810010073051 |
| Flash Memorija | 32 GB |
| Form Faktor | 1U Rack-mount |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | -5 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Mrežni Form Faktor | Plug-in-module |
| Napomene O Garanciji | 24 months – for EU |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 5.585 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1 kg |
| Obezbjeđuje Dimenzije Unutrašnjeg Ugradbenog Ležišta | 2.5”/3.5” |
| pa_ram-memorija | 4 GB |
| Pakovanja U Kutiji | 2 |
| Podržani Broj Uređaja | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| SFP+ | 1 |
| Širina Kutije (mm) | 262 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 123 mm |
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Uređaja | Digital Video Recorder |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina Kutije (mm) | 472 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 437 mm |
Opis artikla
UBIQUITI Network Video Recorder, UNVR-EU;
Protect, Access; (1) 10G SFP+ port, (1) GbE RJ45 port; up to 60 HD / 30 2K / 18 4K cameras; (4) 3.5”
drive bays; rack mount (1U); Data protection; Vantage point.
<!–
Ubiquiti Networks designs, manufacturers, and sells innovative broadband
wireless solutions worldwide. The company's products include disruptive outdoor wireless products such
as the Bullet, NanoStation, NanoBridge, and others; which combine industry leading product design built
around internally developed core technologies including the AirOS operating system and Frequency Freedom
technology (100MHz to 10GHz) RF design. As a company which thrives on innovation and the understanding
of customer needs, the products deliver on the price/performance metrics carriers require to build
stronger, faster, and smarter wireless networks.
–>

