UBIQUITI UniFi Cloud Gateway Fiber
UBIQUITI UniFi Cloud Gateway Fiber
795,00 KM
1 na zalihi
1 na zalihi
Drinex d.o.o.
43. Drinske brigade br.12E
73000 Goražde, Bosna i Hercegovina
Email: [email protected]
Kontakt. +387 38 240 530
Dostavljanje proizvoda na području BiH se vrši na ugovorenu adresu uz napomenu da troškove poštarine snosi kupac, a koji će biti jasno naznačeni i odvojeni od cijene artikla, ako drugačije ne bude definirano, osim za narudzbe u iznosu preko 200,00KM, u kojem slučaju Prodavač snosi troškove poštarine unutar BiH.
Više detalja na ovdje
Način plaćanja pouzećem: ova opcija vam omogućava da izvršite plaćanje nakon što vam roba bude dostavljena na adresu. Plaćanje vršite direktno Dostavljaču robe ili ovlaštenom dostavljaču koji vam izdaje potvrdu plaćanja i uručuje proizvod(e) s pratećom dokumentacijom te fiskalni račun. Plaćanje se vrši isključivo u konvertibilnim markama u važećim apoenima valute.
Način plaćanja: jednokratno plaćanje karticama MasterCard, Maestro, Visa, itd.
Tehničke specifikacije
| Proizvođač | Ubiquiti |
|---|---|
| Garancija | 12 mjeseci |
| AAA Protokol (Autentifikacija, Autorizacija, Evidencija) | RADIUS |
| Aplikacijski Sloj | DNS |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 12.8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.3645 kg |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| CPU Broj Jezgri | 4 |
| Dubina (mm) | 127.6 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 510 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 240 mm |
| EAN Kod | 810177161288 |
| Funkcije I Protokoli Firewalla | MAC address filtering |
| Interna Radna Frekvencija | 2.2 GHz |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (SFP+), 4 (RJ-45) |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 29.4 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Napomene O Garanciji | 24 months – for EU |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.7 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| pa_ram-memorija | 3 GB |
| Pakovanja U Kutiji | 8 |
| Podržani Data Link Protokoli (Novi) | LAN |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Protokoli (OSI Model) | L2TP TLS |
| Širina (mm) | 212.8 mm |
| Širina Kutije (mm) | 400 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 80 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Mrežnog Uređaja | Firewall/Gateway |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | LCD display Reset Button |
| Uključena Oprema | Power Adapter |
| Visina (mm) | 30 mm |
| Visina Kutije (mm) | 330 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 220 mm |
| WAN | 1 (SFP+), 1 (RJ-45) |
Opis artikla
UBIQUITI UniFi Cloud Gateway Fiber,
UCG-Fiber-EU; Network/Protect/Access/Talk/Connect; 500+ users; 50+ devices; 5 Gbps; (1) 10G SFP+
WAN/(1) 10 GbE RJ45 WAN/(1) 10G SFP+ LAN/(4) 2.5 GbE RJ45 LAN
