TP-Link TL-SG1016PE 16-Port Gigabit Desktop/Rackmount PoE+ Easy Smart Switch 16 Gigabit RJ45 ports including 8
TP-Link TL-SG1016PE 16-Port Gigabit Desktop/Rackmount PoE+ Easy Smart Switch, 16 Gigabit RJ45 ports including 8 PoE+ ports, 110W PoE Power supply, PoE Management, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, Steel case, Green Ethernet
515,00 KM
1 na zalihi
1 na zalihi
Drinex d.o.o.
43. Drinske brigade br.12E
73000 Goražde, Bosna i Hercegovina
Email: [email protected]
Kontakt. +387 38 240 530
Dostavljanje proizvoda na području BiH se vrši na ugovorenu adresu uz napomenu da troškove poštarine snosi kupac, a koji će biti jasno naznačeni i odvojeni od cijene artikla, ako drugačije ne bude definirano, osim za narudzbe u iznosu preko 200,00KM, u kojem slučaju Prodavač snosi troškove poštarine unutar BiH.
Više detalja na ovdje
Način plaćanja pouzećem: ova opcija vam omogućava da izvršite plaćanje nakon što vam roba bude dostavljena na adresu. Plaćanje vršite direktno Dostavljaču robe ili ovlaštenom dostavljaču koji vam izdaje potvrdu plaćanja i uručuje proizvod(e) s pratećom dokumentacijom te fiskalni račun. Plaćanje se vrši isključivo u konvertibilnim markama u važećim apoenima valute.
Način plaćanja: jednokratno plaćanje karticama MasterCard, Maestro, Visa, itd.
Tehničke specifikacije
| Proizvođač | TP-Link |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Broj Portova | 16 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet) |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 19.6 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.45 kg |
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Dubina (mm) | 180 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Rackmount |
| Mrežne Funkcije | Auto-Negotiation Jumbo Frames Support MDI/MDI-X switch Power over Ethernet (PoE) 8 Ports PoE Power over Ethernet plus (PoE+) |
| Način Preklapanja | Store and Forward |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 2.45 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 2.45 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 2.45 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 8 |
| Podržani Mrežni Standardi | IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3af IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3at |
| Potrošnja Snage U Radu | 140.1 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Preklopni Protokol | Ethernet |
| Prenos Podataka | Full Duplex |
| Širina (mm) | 294 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Standardna Visina Raka | 1U |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Ukupan Broj Portova | 16 |
| Veličina MAC Tabele Adresa | 8K |
| Visina (mm) | 44 mm |
