TP-Link RE500X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps
TP-Link RE500X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 2 × Internal Antennas, 1 × Gigabit Port, Broadcom 1.5GHz Tri-Core CPU, 1024 QAM, Wall Plugged, Tether App, WPS, RE/AP Mode, OneMesh, Beamforming, MU-MIMO, OFDMA
135,00 KM
8 na zalihi
8 na zalihi
Drinex d.o.o.
43. Drinske brigade br.12E
73000 Goražde, Bosna i Hercegovina
Email: [email protected]
Kontakt. +387 38 240 530
Dostavljanje proizvoda na području BiH se vrši na ugovorenu adresu uz napomenu da troškove poštarine snosi kupac, a koji će biti jasno naznačeni i odvojeni od cijene artikla, ako drugačije ne bude definirano, osim za narudzbe u iznosu preko 200,00KM, u kojem slučaju Prodavač snosi troškove poštarine unutar BiH.
Više detalja na ovdje
Način plaćanja pouzećem: ova opcija vam omogućava da izvršite plaćanje nakon što vam roba bude dostavljena na adresu. Plaćanje vršite direktno Dostavljaču robe ili ovlaštenom dostavljaču koji vam izdaje potvrdu plaćanja i uručuje proizvod(e) s pratećom dokumentacijom te fiskalni račun. Plaćanje se vrši isključivo u konvertibilnim markama u važećim apoenima valute.
Način plaćanja: jednokratno plaćanje karticama MasterCard, Maestro, Visa, itd.
Tehničke specifikacije
| Proizvođač | TP-Link |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Algoritam Enkripcije | 128-bit WEP 64-bit WEP WPA-PSK WPA |
| Antena | Internal |
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Brzina Prenosa Podataka | 1200 Mbps |
| Certifikati | FCC, RoHS |
| Dubina (mm) | 36 mm |
| EAN Kod | 6935364010324 |
| Indikator Statusa | Activity Status |
| Interfejs | Ethernet/Wi-Fi |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Lokacija Uređaja | External |
| Mrežni Form Faktor | External |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Data Link Protokoli | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet Wi-Fi |
| Podržani Mrežni Standardi | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax |
| Potrošnja Snage U Radu | 10 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 78 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | Reset Button WPS Button |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 149 mm |
| Wi-Fi Frekvencijski Opseg | 2.4/5 GHz |
