TP Link AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender 2.4GHz and 5GHz 1 Gigabit Ethernet Port 574
TP Link AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender, 2.4GHz and 5GHz, 1 Gigabit Ethernet Port, 574 Mbps at 2.4GHz, 1201 Mbps at 5GHz, WPS Button, Reset Button, 2 Internal Antennas
160,00 KM
1 na zalihi
1 na zalihi
Drinex d.o.o.
43. Drinske brigade br.12E
73000 Goražde, Bosna i Hercegovina
Email: [email protected]
Kontakt. +387 38 240 530
Dostavljanje proizvoda na području BiH se vrši na ugovorenu adresu uz napomenu da troškove poštarine snosi kupac, a koji će biti jasno naznačeni i odvojeni od cijene artikla, ako drugačije ne bude definirano, osim za narudzbe u iznosu preko 200,00KM, u kojem slučaju Prodavač snosi troškove poštarine unutar BiH.
Više detalja na ovdje
Način plaćanja pouzećem: ova opcija vam omogućava da izvršite plaćanje nakon što vam roba bude dostavljena na adresu. Plaćanje vršite direktno Dostavljaču robe ili ovlaštenom dostavljaču koji vam izdaje potvrdu plaćanja i uručuje proizvod(e) s pratećom dokumentacijom te fiskalni račun. Plaćanje se vrši isključivo u konvertibilnim markama u važećim apoenima valute.
Način plaćanja: jednokratno plaćanje karticama MasterCard, Maestro, Visa, itd.
Tehničke specifikacije
| Proizvođač | TP-Link |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Antena | Internal |
| Broj Bežičnih LAN Antena | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.35 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.35 kg |
| Certifikati | CE, RoHS |
| Dubina (mm) | 36 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 78 mm |
| Funkcije Rutera | Dual Band MU-MIMO Beamforming Technology Mesh Technology |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| LED Indikatori Statusa | Activity Status |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 10.8 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.354 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.354 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.354 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Data Link Protokoli (Novi) | Wi-Fi |
| Podržani Mrežni Standardi | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina (mm) | 78 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 36 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Linijske Modulacije | 1024QAM OFDMA |
| Tip Mrežnog Uređaja | Range Extender/Access Point |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | Reset Button WPS Button |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 149 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 149 mm |
| Zahtijeva Operativni Sistem | Apple Mac OS Linux Microsoft Windows |
