TP-Link AC600 High Gain Wi-Fi Dual Band USB Adapter433Mbps at 5GHz + 200Mbps at 2.4GHz
TP-Link AC600 High Gain Wi-Fi Dual Band USB Adapter,433Mbps at 5GHz + 200Mbps at 2.4GHz, USB 2.0, 1 high gain antenna
42,50 KM
4 na zalihi
4 na zalihi
Drinex d.o.o.
43. Drinske brigade br.12E
73000 Goražde, Bosna i Hercegovina
Email: [email protected]
Kontakt. +387 38 240 530
Dostavljanje proizvoda na području BiH se vrši na ugovorenu adresu uz napomenu da troškove poštarine snosi kupac, a koji će biti jasno naznačeni i odvojeni od cijene artikla, ako drugačije ne bude definirano, osim za narudzbe u iznosu preko 200,00KM, u kojem slučaju Prodavač snosi troškove poštarine unutar BiH.
Više detalja na ovdje
Način plaćanja pouzećem: ova opcija vam omogućava da izvršite plaćanje nakon što vam roba bude dostavljena na adresu. Plaćanje vršite direktno Dostavljaču robe ili ovlaštenom dostavljaču koji vam izdaje potvrdu plaćanja i uručuje proizvod(e) s pratećom dokumentacijom te fiskalni račun. Plaćanje se vrši isključivo u konvertibilnim markama u važećim apoenima valute.
Način plaćanja: jednokratno plaćanje karticama MasterCard, Maestro, Visa, itd.
Tehničke specifikacije
| Proizvođač | TP-Link |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Algoritam Enkripcije | 128-bit WEP, 64-bit WEP, TKIP, WPA-PSK, WPA2-PSK, AES |
| Arhitektura LAN Mreže | Wi-Fi |
| Autentifikacijski Algoritam | WPA, WPA2, WPA2-PSK, WEP, WPA-PSK |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Dubina (mm) | 173.4 mm |
| EAN Kod | 6935364099862 |
| Indikator Statusa | Activity Status |
| Interfejs | USB 2.0/Wi-Fi |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Mrežne Funkcije | 1T1R Dual Band |
| Mrežni Form Faktor | Plug-in-module |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.2 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.2 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Data Link Protokoli | USB 2.0, IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Podržani Mrežni Standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 57.8 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Linijske Modulacije | 16QAM, 64QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 256QAM |
| Tip Mrežnog Povezivanja | USB Adapter |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključena Oprema | CD, Software Quick Start guide |
| USB 2.0 | 1 (4-pin USB (type A)) |
| Visina (mm) | 18 mm |
| Wi-Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
| Zahtijeva Standard Ekspanzionog Slota | USB |
